لودیت| سامانه هوشمند حمل بار

لودیت اولین و تنها سامانه هوشمند حمل بار بین شهری در ایران می باشد. این سامانه پس از بررسی دقیق مشکلات رانندگان محترم ماشین سنگین از یک طرف و مشکلات مربوط به صاحبین بار از طرف دیگر به دست تیمی مجرب از تحلیل گران مالی، تحلیل گران بازار و  متخصصین فناوری اطلاعات و کامپیوتر طراحی و تولید شده است. راننده محترم مطمئن باشید میدانیم انتظار برای نوبت بار آن هم در شهر غریب و با وجود دلالان و واسطه ها چقدر سخت است. مطمئن باشید می دانیم با می دانیم با سوداگری دلالان بار، بیشی از نیمی از حقتان ضایع میگردد. لودیت در کنار شماست تا با هم جلوی این مشکلات بایستیم .

چگونه کار میکند؟

۱-      مشتریان در اپلیکیشن مخصوص خود یا از طریق کامپیوتر بار خود را ثبت می نمایند .

۲-     لیست بارهای موجود با توجه به نوع ماشین (وسیله نقلیه ) و محل جغرافیایی راننده به او نمایش داده میشود.

۳-     هر راننده میتواند برای آن بار پیشنهاد قیمت خود را وارد نماید .

۴-     مشتری از میان پیشنهادها، پیشنهاد مورد نظر خود را انتخاب نموده و کل مبلغ حمل را در حساب کاربری خود شارژ می نماید .

۵-     پس از رسید بار به مقصد و تایید مشتری ( از طریق اپلیکیشن) ، مبلغ کرایه پس از کسر کمیسیون عادلانه و شفاف لودیت به حساب راننده منتقل میگردد.

پورتال لودیت : www.loadit.ir

لودیت، اپلیکیشن حمل بار، سامانه هوشمند حمل بار، باربری، بار بین شهری، مشکلات کامیون دار ها ، بیمه تامین اجتماعی برای کامیون دار ها، شرکت باربری، باربری تهران، باربری ارزان، بهترین باربری،